Бісектриса кута А прямокутника ABCD ділить сторону BC на частини 5 см і 4 см. Яким може бути

периметр прямокутника?P.S Хто напише пояснення до задачі дам + 5 бали

Ответы на вопрос

Отвечает Чадаев Антон.
1).Если ВК=5см;KC=4см,то P=5+5+9+9=28см;
2)если ВК=4см;КС=5см,то Р=4+4+9+9=26см
ΔАВК-равнобедренный,АВ=ВК.(АК-биссектриса)