ABCD-трапеція з основами AD І BC.ЗНАЙДІТЬ КУТ А І кут С,якщо кут В =110,А КУТ D=30


Ответы на вопрос

Отвечает Мельниченко Игорь.

Як відомо сума кутів трапеції 360 градусів. Кути прилеглі до одної бічної сторони в сумі 180 градусів. Якщо, кут D 30 градусів, то кут С=180-30=150 градусів. Якщо, кут В 110 градусів, то кут А=180-110=70 градусів.

Отже, кут А-70 градусів, кут С-150градусів.