Скласти рівняння кола з центром у точці М(-3:1), яке проходить через точку К(-1:5)


Ответы на вопрос

Отвечает Соломатина Лиза.

(x-a)^2 + (y-b)^2 = R^2

(a,b) - центр

(x,y) - точка яка лежить на прямій ( l )

(-1+3)^2 + (5-1)^2 = R^2

4 + 16 = 20

R^2 = 20

(x+3)^2 + (y-1)^2 = 20

відміть, як найкраще. Постав 5 зірочок)))))будьласка