Знайдіть кути чотирикучника, якщо вони пропорційні числам 1:2:4:8


Ответы на вопрос

Отвечает Пшеничных Михаил.
1x+2x+4x+8x=180°
15x=180°
x=180:15
x= 12
1 кут = 12° 2 кут = 2×12 = 24° 3 кут = 4× 12= 48°
4 кут= 8 × 12 =96° це рівняння