Бісектриса кута А паралелограма ABCD перетинає сторону ВС в точці Е, при цьому ВЕ=7,3см ЕС=3,7см.

Обчислити периметр паралелограма

Ответы на вопрос

Отвечает Франт Діана.
Паралелограм АВСД, ВЕ=7,3, ЕС=3,7, ВС=АД=7,3+3,7=11
кутЕАД=кутАЕВ як внутрішні різносторонні =кутВАЕ (АЕ-бісектриса)
трикутник АВЕ рівнобедрений, АВ=ВЕ=7,3=СД
периметр=7,3+7,3+11+11=36,6