Знайдіть координати середини відрізка AB, якщо A(-3;0), B(1;-8)​


Ответы на вопрос

Отвечает Панова Алёна.

М( х;у)

x =  \frac{ - 3 + 1}{2}  =  - 1

y =  \frac{0 - 8}{2} =  - 4

М( -1; -4)