обчисліть площу бічної поверхні прямої призми, основою якої є паралелограм зі сторонами 1см і 3 см

,а бічне ребро дорівнює 5 см

Ответы на вопрос

Отвечает Минаева Людмила.

призма в основании которой лежит паралелограм - паралелепипед.

если призма прямая то боковое ребро = высоте .

 Sбок.= P осн.  * h

 

  P осн = 2(1+3)=8  

Sбок.=  8 *5 =40 см^