Дано подібні трикутники АВС і А1В1С1 причому АВ=0,25 А1В1,знайдіть стороні трикутника А1В1С1,якщо

АВ=5 см,ВС=6 см,АС=7см

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.
Так як трикутники АВС і А1В1С1 подібні и АВ=0,25 А1В1, то А1В1=АВ:0,25 =АВ:1/4= 4*АВ = 4 * 5 = 20 (см) ; В1С1 = 4 * ВС = 4 * 6 = 24 см; А1С1= 4 * АС = 4 * 7 = 28 см