Знайдіть радіус кола вписаного в ромб із діагоналями 12 см і 16 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Витальевна Радочка.

Ответ:

Объяснение:

Знайдем 1/2d₁=12:2=6 см       1/2d₂=16:2=8см

За теоремою Піфагора знайдем сторону ромбу

c=√6²+8²=√100=10 см

r=d₁*d₂/(4a)=12*16/4*10=192/40=4,8 см