Знайти невідому сторону трикутника якщо 2 сторони і кут між ними відповідно дорівнюють 5 см і 7 см

, 60 градусів

Ответы на вопрос

Отвечает Демедюк Андрей.
По теореме косинусов: а^2=5^2+7^2-2*5*7*Cos60°; a^2=74-70*0,5; a=√39 см; ответ: √39