Сторона правильного трикутника вписаного в коло, дорівнює 5√3. Знайти сторонуправильного

шестикутника описаного навколо кола.

Ответы на вопрос

Отвечает Исмагилова Лейла.


радіус описаного кола=сторона*корінь3/3=5*корінь3*корінь3/3=5, правильний шестикутник розбивається на 6 правильних трикутників для яких радіус =висоті=медіані=бісектрисі  яка проведена на сторону шестикутника., сторона шестикутника=2*радіус*корінь3/3=2*5*корінь3/3=10*корінь3/3