Відрізок CS перпендикулярний до площини прямокутника ABCD і має довжину 1 см. Знайдіть відстань від

точки S до прямої AB, якщо AC=√5 см і AB=√3 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Сынельник Миша.

BC=\sqrt{(\sqrt5)^2-(\sqrt3)^2}=\sqrt{5-3}=\sqrt2 см

SB=\sqrt{(\sqrt2)^2+1^2}=\sqrt{2+1}=\sqrt3 см

всі...)

Ну і як "Краще рішення" не забудь зазначити, ОК?! .. ;)))