. Знайдіть більшу сторону трикутника, якщо одна із сторін дорівнює 30см, а дві інші відносяться як

3√2 :7 і утворюють кут 45 градусів умоляюююю

Ответы на вопрос

Отвечает Тимощук Віталік.

Сторона 3√2 обозначим как 3√2x; сторону 7 - как 7x.
По теореме косинусов угол 45 градусов лежит напротив стороны 30.
30^2=(3
√2)^2 + (7x)^2 - 2 X 3√2x X 7x X cos45
900=18x^2 + 49x^2 -42x^2
900=25x^2
x^2 = 900/25
x^2 = 36
x= +/- 6
-6 не удовлетворяет условие, x=6
Сторона 3
√2x = 3√2 X 6 = 18√2
Сторона 7x = 7 X 6 = 42
(Большой Икс - умножение; маленький - обозначение стороны)