довжина сторін паралелограма відносяться як 3:4,а його периметр дорівнює 70 см.знайдіть сторони

паралелограмма.help!

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Анна.

одна сторона равна 3х, другая 4х. Уравнение 2(3х+4х)=70,  7x=35, x=5

Значит, одна сторона равна 3*5=15 см, другая 4*5=20 см