Дапоможіть!! навколо правильно 3-кутника, сторона якого дорівнює 4 см, описано коло. Знайти довжину

дуги, що стягується його стороною

Ответы на вопрос

Отвечает Дурсунова Амина.
Сторона правильного трикутника а=4 см
Радіус описаного кола R=\frac{a\sqrt{3}}{3}=\frac{4\sqrt{3}}{3}
Довжина дуги описаного кола C=2*\pi*R=2*\pi*\frac{4\sqrt{3}}{3}=\frac{8\sqrt{3}*\pi}{3}
Довжина дуги, що стягується стороною
l=C/3=\frac{8\sqrt{3}*\pi}{9}