Допоможіть із задачею!Знайдіть гіпотенузу прямокутного трикутника, якщо його площа дорівнює 20 см

квадратних, а висота, проведена з вершини прямого кут - 4 см!

Ответы на вопрос

Отвечает Медведева Диана.

держи)))))тут же все легко..


Отвечает Окускова Настя.

Площа трикутника дорівнює = 1/2 основи  х висоту =1/2  x  с   x  h = 1/2  x  c  x 4 = 2 x c

20 = 2  x  c  

c = 20 /2 =10