Основи трапеції відносяться як 2:3 а середня лінія =5 Знайти основи трапеції


Ответы на вопрос

Отвечает Жорникова Анна.

 Имеем систему:

b/a= 2/3         b = 2a/3       b = 4

b+a = 10          5a/3 = 10     a = 6

Ответ: 6; 4.