Одна із сторін паралеограма дорівнює 7 см,а його периметр 36 см.Знайти довжину другої сторони

паралеограма.СРОЧНО!

Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.
Р=2(а+в)
36=2(а+7)
а+7=18
а=11
Ответ: 11
Отвечает Yakovleva Masha.
A=7см;b=?
P=36см;
P=2·(a+b);⇒
b=P/2-a;
b=36/2-7=18-7=11(см)