У трикутника АВС сторона АВ= 5 см,ВС=3 см, кут В = 120 градусів.Знайдіть довжину сторони АС


Ответы на вопрос

Отвечает Gis Angelina.
По т.косинусов
AC²=AB²+BC²-2*AB*BC*cos120°;
AC²=5²+3³-2*5*3*cos120°=25+9-30*(-1/2)=34+15=49;
AC=√49=7 (см).
Ответ: 7 см.