У трикутнику зі сторонами 12 і 18 см. проведено бісектрису кута між ними вона ділить третю сторону

на відрізки різниця між якими дорівнює 4 см

Ответы на вопрос

Отвечает Акимова Мия.

1сторона-12, друга-18, третя ділиться на відрізки x, x+4
за т.про бісектрису 12/x=18/ x+4,12x+48=18x 
6x=48
X=8см
1)8+4=12
12+8=20 см-3 стор.