основи трапеції дорівнюють 8см і 4см, ії висата 3 см. знайдіть площу трапеції


Ответы на вопрос

Отвечает Курбанов Мурад.
Основания 8 и 4 см (a,b)
Высота 3 см (h)
Площадь трапеции =  \frac{(a+b)h}{2} = \frac{(8+4)3}{2} = 36/2=18
Ответ: 18 см