Знайдіть об'єм піраміди SABCD, основою якої є прямокутник зі сторонами 6 і 10 см, а висота дорівнює

12 см

Ответы на вопрос

Отвечает Фролов Кирилл.
V = 1/3 · Sосн · H, где Н - высота
Sосн = 6 · 10 = 60 (см²)
V = 1/3 · 60 · 12 = 240 (см³)