периметр рівнобедреного трикутника з основою 6 см і бічною стороною 5 см дорівнює


Ответы на вопрос

Отвечает Musatovs Deniss.

У рівнобедреного трикутника бічні сторони рівні (вони будуть по 5 см). А периметр - це сума довжин усіх сторін, складаємо:
Р = 5 +5 +6 = 16
Відповідь: 16 см

Отвечает Алексеева Светлана.

т.к. у равнобедренного треугольника боковые стороны равны, третья сторона - 5 см.

Р=6+5+5=16 см

Ответ: 16 см