Зроби будь-ласка це.Тупий кут прямокутної трапеції на 46 градусів більший від її гострого

кута.Знайдіть ці кути.

Ответы на вопрос

Отвечает Режепбай Абдусалих.

У будь якого чотирикутника протилежні кути = 180 градусів. Тоді, нехай тупий кут буде – х, а гострий – 46 + х
Скл. рівняння :
х + 46 + х = 180
2 х = 180 - 46
2 х = 134
х = 134 : 2
х = 67 – тупий кут.
Гострий кут = 67 + 46 = 113 градусів.