У трикутнику АВС кут С прямий, а кут А дорівнює 30 градусів. Через точку С проведено пряму СМ,

перпендикулярну до площини трикутника. АС=18 см, СМ=12 см. Знайдіть відстань від точки М до прямої АВ і відстань від точки В до площини (АСМ).

Ответы на вопрос

Отвечает Матвеева Ника.

Трикутник АВС, кутС=90, АС=18, МС перпендикулярноАВС, МС=12, кутА=30, АВ=АС/cos30=18/(корінь3/2)=12*корінь3, ВС=1/2АВ=12*корінь3/2=6*корінь3-відстань від В до АСМ, проводимо перпендикуляр СН на АВ, трикутник АСН прямокутний, СН=1/2АС=18/2=9, МН-відстань від В до АВ, МН=корінь)МС в квадраті+СН в квадраті)=корінь(144+81)=15