Основа рівнобедренного трикутника дорівнює 20 см,бічна сторона- см. Обчисліть площу даного

трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Казакова Дарина.
S=1/2 a*h
h=  \sqrt{36} =6
s=1/2* 20* 6=60
ответ: 60см2