Дано відрізок довжиною 8 см поділити його на 6 рівних частин


Ответы на вопрос

Отвечает Сапсай Софья.
8см/6=1,2/6см=1,1/3см
Отвечает Борисов Артём.
1см2мм я просто думаю так