У рівнобедреному трикутнику АВС з основою АС сума двох нерівних кутів дорівнює 166

градусів.Знайдіть усі кути цього трикутника. Розв`яжіть будьласка задачу.Буду вдячний вам

Ответы на вопрос

Отвечает Grigoryan Erik.
Кут А=180-166=34
Оскільки АBC-рівнобедр то кут С=А=34
кут В=166-34=132