Обчисліть площу бічної поверхні прямої призми, основа якої трикутник зі сторонами 10см ,12см і 13

см , а бічне ребро дорівнює 8см

Ответы на вопрос

Отвечает Старцав Женя.
Есть формула: S бок = Росн·H ( Р - это периметр, а H- это высота = боковому ребру)
S бок. = (10 + 12 + 13)·8 = 35·8 = 280(см²)