Кут при вершині рівнобедреного трикутника дорівнює 30 градусів.Знайдіть бічну сторону трикутника

,якщо його площа дорівнює 36м квадратних)

Ответы на вопрос

Отвечает Лебрет Валерия.
S= \frac{b^2*sin \alpha }{2}
b= \sqrt{  \frac{2*S}{sin30} } =\sqrt{  \frac{2*36}{\frac{1}{2} } }=12