Знайдіть сторони рівнобедренного трикутника.якщо його периметр дорівнює 100 см,а основа відноситься

до бічної сторони як 4:3

Ответы на вопрос

Отвечает Соловйов Ярослав.

Нехай х -коефіцієнт пропорційності, тоді АВ=ВС=3х, АС=4х.

Складаємо рівняння:

3х+3х+4х=100

10х=100

х=10, отже 

 АВ=ВС=3*10=30(см)

АС=4 *10=40(см) .