Знайдіть сторони рівнобедреного трикутника,якщо його периметр дорівнює 31 см,а основа на 4 см

більша за бічну сторону.

Ответы на вопрос

Отвечает Шелиховский Тёма.
Х боковая
х+4 - основание
периметр =2* боковая + основание
2х+4+х=31
3х=31-4=27
х=9
а основание 9+4=13
проверим:
2*9+13=31