Знайдіть площу бічної поверхні циліндра, вписаного в шестикутну призму, сторона основи якої

дорівнює а, а бічне ребро -h

Ответы на вопрос

Отвечает Машин Виталий.
S=2 \pi *r*h.
r= \frac{ \sqrt{3}}{2} a.
S=2 \pi* \frac{ \sqrt{3} }{2}*a*h= \sqrt{3} \pi*a*h.