знайдіть вектор-суму а+б і вектор-різницю а-б, якщо:а)а(-3;-1) б(-1;2) б)а(2;-7), б(2;3)


Ответы на вопрос

Отвечает Белоус Маргарита.

a+b=(-3;-1)+(-1;2)=(-3+(-1);-1+2)=(-4;1);

a-b=(-3;-1)-(-1;2)=(-3-(-1);-1-2)=(-2;-3)

 

a+b=(2;-7)+(2;3)=(2+2;-7+3)=(4;-4);

a-b=(2;-7)-(2;3)=(2-2;-7-3)=(0;-10)