Знайдіть невідому сторону трикутника АВС,якщо:Кут С=60 градусів,АС=25дм,СВ=40дм.


Ответы на вопрос

Отвечает Ярцев Матвей.
АВ в квадраті = АС в квадраті+ВС в квадраті - 2*АВ*ВС*соs60=
=625+1600-2*25*40*1/2=1225
АВ=35