Помогите ! Знайти площу паралелограма, висоти якого дорівнюють 16см і 20см, а сторони відрізняються

на 2см.

Ответы на вопрос

Отвечает Спартак Артём.
H₁ =16  см 
h₂ =20  см
a -b =2 см.
---------
S - ?
S = a*h₁ =bh₂     * * *   h₁ <  h₂  ⇒  a >b   * * *
a*h₁ =(a -2)*h₂  ;
16*a =(a  -2)*20
4*a =(a  -2)*5
4a = 5a -10 ;
a =10 (см).
---
S = a*h₁=10*16=160 (см²) .

ответ : 160 см².