Обчисліть об'єм піраміди основою якої є прямокутний трикутник з катетами 9 і 12 см а висота

піраміди дорівнює 18

Ответы на вопрос

Отвечает Распопов Егор.

Vпір.=1/3Sосн.*Н Sтрик.=1/2*аb=1/2*9*12=54cм^2 Vпір.=1/3*54*18=324см^3 Відповідь:324см^3.