Радіус основи цілиндра = 8см.Відрізок,що сполучає центр верхньої основи циліндра з точкою кола

нижньої основи,утворює з площиною основи кут 60 градусів. Знайти висоту циліндра і довжину проведеного відрізка. (якщо можна то з поясненням)

Ответы на вопрос

Отвечает Kozachenko Katia.

Получится прямоугольный треугольник АВС. АС(Н) = tg60*8 = 8\sqrt{3}

По теореме пифагора находим АВ: AB=\sqrt{(8\sqrt{3})^2+8^2}=16