Одна зі сторін паралелограма на 13 см менша ніж друга Знайдіть периметр паралелограма якщо менша

сторона дорівнює 12см

Ответы на вопрос

Отвечает Кирилл Васильев.
Большая сторона 12+13=25, 
периметр Р=2(а+в)=2(12+25)=74 см- искомый периметр