Знайти радіус кола вписаного в правильний трикутник, Р якого 60 корінь з 3


Ответы на вопрос

Отвечает Аюшеева Ирина.

сторона трикутника=Р/3=60√3/3=20√3, радіус вписаний=сторона*√3/6=20√3*√3/6=10