Висота трикутника дорівнює 2м, а проекції бічних сторін на основу дорівнюють 3м і 10м. знайдіть

площу трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Давиденко Павел.

Нехай (рис.а) АВС - даний трикутник, ВК - його висота, опущена на сторону АС, ВК=2 м, АК=3м, СК=10 м,

Основа АС=АК+СК=3+10=13 м

Площа трикутника дорівнює половині добутку його основи на висоту, опущеної на неї.

[tex]S_{ABC}=\frac{1}{2}*AC*BK=0.5*13*2=13[/tex ] кв.м

відповідь: 13 кв.м

 

Нехай (рис.б) АВС - даний трикутник, ВК - його висота, опущена на сторону АС, ВК=2 м, АК=3м, СК=10 м,

Основа АС=СК-АК=10-3=7 м

Площа трикутника дорівнює половині добутку його основи на висоту, опущеної на неї.

[tex]S_{ABC}=\frac{1}{2}*AC*BK=0.5*7*2=7[/tex ] кв.м

відповідь: 7 кв.м