У рівнобедреному трикутнику кут при основі дорівнює бета а бічна старона-b.Знайдіть основу й висоту

опущену на основу.

Ответы на вопрос

Отвечает Наумова Алла.
Трик АВС АВ=ВC=b кутА=β ВК висота sinβ=BK/AB BK= sinβ*b
AB=BC=> kyt A=kytC=> kytB= 90 - 2β
AC=√2b²-2b²cos90-2β