Відрізки AB і CD перетинаються в точці O, AO : OB = CO : OD = 2:3, DB = 15 см. Знайдіть довжину

відрізка AC.

Ответы на вопрос

Отвечает Пакин Рома.
Виходть що 15; АД=2:3•15/3/3=10
Тоді АС=2/2•10/2/3=15