знайдіть довжину кола,описаного навколо правильного шестикутника,периметр якого дорівнює 12 см


Ответы на вопрос

Отвечает Байтемирова Жания.

сторона правильного шестикутника дорівнює

a_6=\frac {P_6}{6}=\frac{12}{2}=2 см

радіус кола, описаного навколо правильного шестикутника дорівнює

R_6=a_6=2 см

Довжина кола, описаного навколо правильного шестикутника дорівнює

C=2*\pi *r=2*3.14*2=12.56 см

відповідь: 12.56 см