Сторони основи прямокутної призми 6 см і 8 см, а її бічне ребро 11 см. Згайдіть площу поверхні

призми

Ответы на вопрос

Отвечает Метелев Виталий.
AB =CD =6см ; AD =BC =8 ; AA₁ =BB₁ =CC₁ =DD₁=11м
-----------------------------------------------------------------------------------
Sосн = 2*  6*8 см² =96 см².
Sбок = P(ABCD)*AA₁ =2(6+8)*11см² =308 см².
Sпол = Sосн+Sбок =96 см² + 308 см²  =304 см².