Знайти сторони рівнобедренного трикутника,якщо його периметр дорівнює 20см,причому бічна сторона на

1 см бшльша основи

Ответы на вопрос

Отвечает Уколова Лера.
Нехай трикутник АВС, за умовою задачі трикутник рівнобедрений, звідси кут А = куту С і АВ = ВС.
Нехай сторона основи буде х см, а бічна сторона - (х+1) см. Периметр трикутика дорівнює 20 см. Знаходимо сторону рывнобедреного трикутника

P_{ABC} =AC +2\cdot BC \\ 20=x+2\cdot(x+1) \\ 20=x+2x+2 \\ 3x=18 \\ x=18:3 \\ x=6

Тоді сторони рівнобедреного трикутника будуть AC=x=6; BC=AB=x+1=6+1=7

Відповідь: 6 см, 7см і 7см.