Знайти обєм зрізаного конуса якщо діаметр нижньої і верхньої основи відповідно дорівнюють 10см і

8см,а твірна конуса 12см.

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлова Даша.

Радиус нижнего основания R1=10/2=5

Радиус верхнего основания R2=8/2=4

l=12

H^2=l^2-(R1-R2)^2

H^2=144-1

H=sqrt(143)

V=pi*H*((R1)^2+R1*R2+(R2)^2)/3

V=(pi*sqrt(143)*(25+20+16)/3=PI*sqrt(143)*61/3=61*pi*sqrt(143)/3