знайдіть висоту і середню лінію рівнобічної трапеції,якщо її основи дорівнюють 10 см і 24 см а

бічна сторона становить 25 см?

Ответы на вопрос

Отвечает Серов Данила.

середня лінія = (10+24)/2=17

бічна сторона = корінь(25 в квадраті - ((24-10)/2) в квадраті = корінь (225 - 49)=24