Знайдіть сторони рівнобедреного трикутника,якщо його периметр дорівнює 34см,а основана на 2см менша

від бічної стороні

Ответы на вопрос

Отвечает Комарова Диана.
Нехай бічні сторони = по хсм, тоді основа = х-2 см, Р = 34. Складаємо рівняння.
1)х + х + х - 2 = 34
  3х - 2 = 34
  3х = 34+2
  3х = 36
  х = 36 : 3
  х = 12 (см) - бічна сторона.
2) 12 - 2 = 10 (см) - основа.
Відповідь: основа = 10 см, бічні сторони по 12 см.