Знайдіть площу рівнобедреного прямокутного трикутника у якому бічні сторони 1 метр , а кут між ними

70 градусів.

Ответы на вопрос

Отвечает Крюкова Алина.
1)х+70+70=180
х+140=180
х=180-140
х=40
2)40+70+70=180
Р=180 градусів